Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ták jelikož se nedokážeme domluvit co chceme psát. Já nechci Vše není černobílé a chci Psanou realitu a Tija zase naopak, tak nás napadlo, že to necháme na Vás! Taky by jste do komentů mohli napsat jakou chcete novou povídku.

Dám sem trochu více anketek a všem moc děkuji, kteří odpoví. Je na tom budoucnost povídek které čtete!

Jak nás?? Tebe!! Na mě to neschazuj!! Já za nic nemůžu!! Já jsem svatoušek!! Svatoušek svatý!! *Zděšený pohled.*

A teď něco k MEGA povídce:

 

A k nové povídce:

 

Tak, jelikož okýnko je příliš malé, napíšu vám sem náměty. Teda skopíruji z ankety. Pak hlásněte v anketě.

Dvě sestry... dvojčata... jedna má kouzelnické schopnosti a ta druhá ne. Jedna žije mezi mudli a druhá mezi kouzelníky. Ta bez kouzelnických schopností zavidí své sestře. Ale, co když se kouzelnické schopnosti té, která kouzlit umí, vytratí?? A místo toho se objeví u jeí sestry?? Jak se se vším vypořádají??
0
Dvě kamarádky,na život a na smrt,se právě vrhají do 5.ročníku.Jenže cosi mezi nimi zavře.Jedna je plachá nebelvírská studentka a k tomu mudlovská šmejdka.Druhá zmijozelská mrcha a k tomu čistokrevná.Co když se z nejlepších přátel stanou nejhorší nepřátelé??
0
Husitské válečnice. Bojují v jednom nelítostném boji o život. Pak se najednou zableskne a ony zmiznou. Objeví se v Bradavicích na pokraji vysílení. 
0
4 koleje,4 kamarádky,4 rozdíly,4 starosti.Jak se vypořádají s rozdílami?Budou pořád kamarádky?Pokud ano,jak dlouho bude jejich přátelství trvat? 
0
Tom R. Riddle je ve škole již celkem dlouho,je oblíbený.Ovšem něco se stane!Studenti začínají kamenět.Kdo za tím je? 
0
[14:08:35] Katrina píše: Hned po narození ji rodiče odložili do lesa. Ona přežila. Chvíli ji vychovávali zvířata (uměla s nimi mluvit). Pak se, ale zablesklo. Narazil do ní blesk. Omdlela. Když se probudila (bylo ji 4) byla v minulosti. Tam se učila bojovat s meči. Našla si kamarádku. Nejlepší. Pak ji vesničané obvinili ze čarodějnnictví. Chtěli ji upálit i s její kamarádkou. Pak se, ale znovu zablesklo. Blesk narazil do obou dívek. Ty se vrátili, tam, kde zmizela, ta z lesa.
0
Studium Harryho dětí. Lily Lenka Potterová, James Sirius Potter a Albus Severus Potter. 
0

0Znají se a přesto neznají. Jsou jen známé, prakticky nepřítelkyně. Chodí do Krásnojhůlek. Bydlí vedle sebe. Pak se, ale objeví Lord voldemort. Zautočí na jejich vesnici. Jen ony přežijí. začnou se spolu trochu bavit. Jediné, co je spojuje je chuť pomstít se Voldemortovi. Nebo snad ne??´

Půjdou do Bradavic. Pobertové už vyšli školu. Obě se dostanou do Zmij. koleje. Nesou v sobš nenávist. Chtějí se pomstít. Ale co když se budou chtít tak moc pomstít, že se stanou smrtijedky?? Že se stanou tím, c nenávidí?? Že stratí city? Vrátí jim je někdo??

Studium Pobertů.1.ročník,2.ročník,3.ročník,...Jak to všechno bylo?Co jejich lásky,zklamání? 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Megapovídka

(Blytonka, 23. 5. 2008 17:19)

Ohledně toho témata se mi nejvíce líbí to o dívce, kterou odloží do lesa...
Jenže mi nejde hlasovat, tak vám to píšu aspoň tady. Jo, ráda bych se podílela na psaní Megapovídky, jenže nemám ICQ ani Skype. Takže nevím, no. :-(

,,,

(tija, 22. 5. 2008 14:44)

Já asi hlasovat nemůžu, že?? Škoda!! Hned bych si tam hlásla Černobílost.