Jdi na obsah Jdi na menu
 


Prolog

  Po ulici se procházela na první pohled normální skupina. Tvoří ji mladá žena, které může být kolem 18. Asi stejně starý mladý muž ji držel kolem pasu a před sebou táhli kočárek s malým dítětem. Vypadali šťastně. Procházeli se nedaleko svého domu.

  Najednou se ozvala rána. Oba mladí lidé vytáhli hůlky. Moc dobře věděli, co tato rána znamená.

  „Liz, zavolej řád a odnes odtud Annu.“ Promluvil muž. Liz přikývla. Vzala malou z kočárku a zamířila na okraj vesničky. Tam teprve končila přemísťovací bariéra. Cestou pomalu vytahoval nějaký dopis a dala ho dívence do ručičky.

  „Kampak??“ Ozval se za ní chladný hlas. Hlas, který by poznala mezi miliony. Hlas jejího otce, který nevěděl, že ona je jeho dcera. Hlas Lorda Voldemorda.

  „Co chceš, Voldemorde?“ sykla na něho.

  „Smrt dalších lidí z řádu a jejich rodiny.“ Ušklíbl se a pár pohyby rukou ji odzbrojil. Liz sice měla svou moc, ale nemohla ji použít. Pokud ji použije než Anně budou dva roky (zbývá ještě rok) Anna umře. To nemohla riskovat.

  „Přidej se ke mně.“ Nabídl ji Voldemord.

  „Nikdy.“

  „Pak umřeš. Crucio.“ Mučil ji ještě chvíli. Hned na to stočil svou pozornost k Anně. „Rozluč se se svou dcerou. Avada kedavra.“ Smrtící kletbu poslal proti Anně. Liz se rozhodla zakročit. Použila kouzlo, které nemělo s její mocí nic společného. Během pár sekund vytvořila kopii své dcery a pravou dívenku poslala neznámo kam. Vše se stalo tak rychle, že si toho Voldemord nevšiml.

  Malá dívenka se objevila před domem s velkou zahradou. Na zahradě seděla asi 26letá žena. Poblíž ní si hraje tříleté dítě.

  Anna se rozplakala. Cítila, že se něco stalo s její maminkou. Jejího pláče si všimla žena. Přešla k Anně a začala ji utěšovat. Když se zjistilo, že Annu nikdo nehledá, společně se svým manželem ji adoptovala.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Staňte se smrtijedy

(Katrina, 16. 3. 2008 18:53)

Nabídka pro všechny lidi, kteří nesnáší mudlovské šmejdy. Ozvěte se Bellatrix na ICQ:: 391-702-534 nebo na E-mailu hanka@sostrade.cz. Můžete si vymyslet vlastní postavu nebo použít někoho z filmu.

Blytonka

(Blytonka, 16. 3. 2008 17:10)

Páni!!
Přiznám se, že jsem byla mrzutá, když tu nic tak dlouho nepřibylo ačkoliv já sama nemám co mluvit, když u mě je to zcela normální stav. Přes to jsem tu chodila téměř každý den a to, co tu přibylo za poslední dva dny...prostě a jednoduše jsi předčila všecha má očekávání. Mnohonásobně. Navíc je to tu teď mnohem přehlednější a na novém pozadí se text lépe čte =D . Je to nádherné!